Неділя, 24.09.2017, 09:33
Вітаю Вас, Гость
Головна » 2013 » Квітень » 27 » 14 березня 2013 року у школі пройшов районний семінар вчителів іноземної мови
14 березня 2013 року у школі пройшов районний семінар вчителів іноземної мови
14 березня 2013 року у школі пройшов  районний семінар  вчителів іноземної мови:
«Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина” - повторюють своїм учням слова  великого Гете вчителі іноземної мови Москаленко Л.М. та Руденко Т.В. Тож, з великим бажанням бути Людиною беруться наші школярі до вивчення не лише рідної мови та російської, а й англійської і німецької. "Справжні поліглоти” - так і хочеться сказати про учнів 6—А і 9 класів, адже саме вони вивчають дві іноземні мови і мають уже певні досягнення. А ще свої вміння  учні 5-11 класів, а поряд з ними і учні початкової школи, показали під час проведення семінару вчителів іноземної мови, який було проведено на базі нашої школи 14 березня. Керівник районного МО  вчителів іноземної мови Пуха З.Д., яка неодноразово побувала в Америці, відзначила належний рівень знань наших хлопців Гапея А.(6-а) та Скотара О. (9 кл.), спілкуючись з ними на різноманітні теми,  звичайно ж ,  англійською мовою!

Переглядів: 293 | Додав: SnizhokTA | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.