Неділя, 24.09.2017, 09:31
Вітаю Вас, Гость
Головна » 2015 » Квітень » 29 » Як школи рахуватимуть середній бал атестата у 2015 році
Як школи рахуватимуть середній бал атестата у 2015 році

Середній бал атестата про середню освіту у 2015 році обчислюватиметься за 12-бальною шкалою і розраховуватиметься як середнє арифметичне річних оцінок з предметів інваріантної складової та оцінок, отриманих за ДПА. Про це йдеться у роз’ясненні МОН щодо врахування середнього бала документа про повну загальну середню освіту.

Зокрема, в освітньому відомстві зазначають, що відповідно до Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів для конкурсного відбору осіб, які на базі повної загальної середньої освіти вступають до вищих навчальних закладів за сертифікатами ЗНО враховується середній бал документа про повну загальну середню освіту.

"Середній бал документа про повну загальну середню освіту обчислюється за 12-бальною шкалою з округленням до десятих частин бала і розраховується як середнє арифметичне річних оцінок з предметів інваріантної складової навчального плану, виставлених у додатку до атестата, та оцінок, отриманих за державну підсумкову атестацію", - йдеться у роз’ясненні МОН.

Переглядів: 169 | Додав: SnizhokTA | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.