Неділя, 24.09.2017, 09:22
Вітаю Вас, Гость
Головна » 2015 » Березень » 26 » Тиждень української мови
Тиждень української мови
У рамках тижня рідної мови у нашій школі була проведена конкурсна шоу-програма "Я люблю Україну" та свято "Традиційні українські страви". Мета заходів - виховувати любов до України, шанобливе ставлення до її мови, традицій, обрадів, оберегів, побуту, сприяти духовному розвитку особистості. У конкурсі "Я люблю Україну" учні сьомих класів виявили свою ерудицію, таланти, кмітливість, винахідливість. А на святі "Традиційні українські страви" учні 7-А класу презентували власноруч приготовлені українські національні страви. Запрошені на свято гості мали нагоду скуштувати смачний борщ з пампушками, вареники, пироги з різноманітними начинками та інші традиційні страви. Учасники свята розважили гостей піснями, танцями, жартівливими сценками та гуморесками П.Глазового. Заключним етапом святкової програми стало пригощання гостей традиційними українськими стравами та спілкування в дружній родинній атмосфері.
Переглядів: 172 | Додав: SnizhokTA | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.