Неділя, 21.10.2018, 17:48
Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Шкільна газета

"БАРВИ ШКОЛИ" №5-6 БЕРЕЗЕНЬ-КВІТЕНЬ 2013

Дайджест шкільних новин

                  

Традиційний шкільний конкурс  «Нумо, школярочки» визначив найкращих серед кращих. Цікаві конкурсні випробування, через які успішно пройшли команди 7, 8-А, 8-Б класів показали, що наші школярки і видатні господині, і неперевершені перукарі, і вмілі танцюристи. За рішенням компетентного журі – переможцями конкурсу визнано команду дівчат – 7 класу. Вітаємо!  

Здавалося, що саме весна завітала в актову залу того святкового дня, коли на сцену вийшли учасниці конкурсу «Міс школи – 2013». Молодість і краса, грація і чарівність, креативність і талант – все переплелося в образах наших конкурсанток. Бажання довести, що кожна з дівчат неповторна, а не лише прагнення стати переможницею, були девізом кожної  учасниці.  

А ще атмосферу  створили наші артисти-хлопці, які того дня подарували всім дівчатам, всім присутнім не лише свої концертні номери, а і частинку своїх сердець. Кожна з дівчат отримали гідний титул,  а «Міс школи 2013» стала Яна Динник, з чим ми всі її щиро вітаємо!


 1 квітня – день сміху!

Ще древні мудреці казали, що прибуття в місто одного факіра, що вміє смішити людей, приносить здоров'ю городян користі більше, ніж цілий караван з ліками.

Сміх продовжує життя! Останні дослідження вчених показують, що сміх різко активізує мозкову діяльність і служить надійним знеболюючим засобом. Коли людина сміється, працюють приблизно 80 м’язів тіла. Рухаються плечі, напружується прес, вібрує діафрагма, отже і поліпшують дихання і серцебиття, підвищується рівень кисню в крові, покращується травлення і підвищується імунітет. Сміх також бореться з поганим настроєм. Під час сміху в організмі людини налагоджується вироблення антистресових гормонів і ендорфіну - гормону щастя та радості.


7 квітня - Всесвітній день здоров'я


7 квітня 1948 року, була створена Всесвітня організація здоров’я. Цей день кожного року відзначається як всесвітній день здоров’я. Це свято покликане формувати в людей позитивне ставлення до здорового способу життя, і,в той же час, нагадувати про важливість роботи тих, хто постійно піклується про здоров’я інших людей. Аби люди мали змогу ще раз задуматись про свій спосіб життя, про те що вони п’ють, їдять, чим дихають і як рухаються. Цей день присвячується глобальним проблемам в області здоров’я і проходить під різними гаслами. Девізом цього свята вибрали такі слова: «1000 міст – 1000 жителів». 


22 квітня – Міжнародний день Землі

22 квітня на планеті святкується Міжнародний День Землі, покликаний об'єднати людей планети в справі захисту навколишнього середовища, нагадати про те, що планета, яка дарувала нам життя, унікальна й має потребу в турботі й захисті. Міжнародний день Землі – свято чистої Води, Землі і Повітря. День нагадування про страшні екологічні катастрофи.

Метою проведення Дня Землі є: перетворення екологічної проблематики на невід'ємний елемент загальної освіти та культури, спрямований на формування у молоді причетності до всього, що відбувається навколо. Формування поглядів і переконань, що забезпечують становлення відповідального і діяльного ставлення до навколишньої природи. Цей день покликаний об’єднати людей планети в справі захисту навколишнього середовища. Вперше, як міжнародна подія, він відзначався у 1990 році. День 22 квітня знаменує початок довгострокових зусиль з рішення глобальних проблем, пов’язаних з охороною навколишнього середовища.

Міжнародний День Землі відзначається в усьому світі з метою мобілізації громадського впливу для ефективної екологічної політики. У цей день кожен мешканець може зробити свій внесок у справу захисту навколишнього середовища: очистити від сміття прилягаючі території, висадити дерево, відмовитися хоча б на день від використання автомобіля.


  14 березня 2013 року у школі пройшов  районний семінар  вчителів іноземної мови

«Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина” - повторюють своїм учням слова  великого Гете вчителі іноземної мови Москаленко Л.М. та Руденко Т.В. Тож, з великим бажанням бути Людиною беруться наші школярі до вивчення не лише рідної мови та російської, а й англійської і німецької. "Справжні поліглоти” - так і хочеться сказати про учнів 6—А і 9 класів, адже саме вони вивчають дві іноземні мови і мають уже певні досягнення. А ще свої вміння  учні 5-11 класів, а поряд з ними і учні початкової школи, показали під час проведення семінару вчителів іноземної мови, який було проведено на базі нашої школи 14 березня. Керівник районного МО  вчителів іноземної мови Пуха З.Д., яка неодноразово побувала в Америці, відзначила належний рівень знань наших хлопців Гапея А.(6-а) та Скотара О.(9 кл.), спілкуючись з ними на різноманітні теми, звичайно ж , англійською мовою!


 Засідання обласного клубу "На крилах творчості"

20 березня у нашу школу завітали заступники директорів з виховної роботи, учасники обасного клубу  «На крилах творчості». 

У  стінах рідної школи учні та вчителі гостинно зустрічали та щиро вітали шановних гостей. Заздалегідь булла проведена велика підготовча робота, а в день семінару лунали з вуст гостей слова подяки вчителям та учням початкової школи, 5-А, 5-Б, 6-А, 8-А, 9, 10-А, 11-Б класів, які були учасниками різноманітних виховних заходів: соціального рингу і години спілкування правовиховної тематики, народознавчого свята і інсценізованої екскурсії. Ми зуміли довести гостям, що наша школа «Гармонія» - найкраща!


21 березня всесвітній день поезії


 Насіяла доля барвистих узорів,

Мережок мені на доріжку життя.

Стелила узори тонкі, малинові

І зорі вечірні, що йшли в небуття.

 

Вона дарувала один лише погляд

І сховану ніжність, й долоні тепло.

Мене пригорнула у сутінках ночі,

Для мене розкрила щасливе крило.

                          Лютий - 2011

  

 Осіння гамма

Звучить симфонія осіння 

На струнах лагідних вітрів.

І лине вдаль за обрій синій

Ота мелодія без слів.

 

Вже рветься літа павутина,

Летять у вирій журавлі,

І осінь створює картину,

Що грає барвами землі.

                             Листопад – 2011


* * *

 Навчи мене жити,

Безмежно любити

І сонцю радіти

Без тебе, одній.

Навчи мене жити,

Лік часу губити

І втрати не знати

В океані надій.

Навчи мене жити,

Добром дорожити,

Чекати і вірити

В здійснення мрій.

Навчи мене жити…

                                  Березень – 2011


* * *

Зимовий день згорає назавжди,

Ховає в сутінках принади ночі.

Десь там згубились посеред світів

Твої засмучені і добрі очі.

                                Березень – 2011


* * *

 Поклич мене, поклич

У подорож кохання,

Зустрінь мене, зустрінь

На острові чекання. 

Відкрий мені, відкрий

Душі таємну скриньку,

Даруй мені, даруй

Жадану ту хвилинку.

 Веди мене, веди

У лабіринти долі,

Скажи мені, скажи:

«Життя нам пише ролі?»


    Автор: Симоненко В.А.

 

Категорія: Шкільна газета | Додав: SnizhokTA (27.04.2013)
Переглядів: 692 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]